شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات ایده طلایی

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات “ایده طلایی” به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت “ایده طلایی” هنگام استفاده از خدمات ارائه شده توسط “ایده طلایی” به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات “ایده طلایی” است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین “ایده طلایی” از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های “ایده طلایی” منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های “ایده طلایی” تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تهیه محتوا

  1. مطالب تهیه شده برای انتشار در حساب اینستگارم یا تلگرام، از سطوح اینترنت و فضای مجازی استخراج خواهند شد. در نتیجه کاربر نباید انتظار محتوایی کاملا منحصر به فرد و بدون وجود نسخه ای دیگر در فضای مجازی را داشته باشد. هر چند تمام سعی تیم “ایده طلایی” بر آن است که به مراتب مطالبی ناب تر از این فضا استخراج شود.

مدیریت حساب در شبکه های اجتماعی (هشدار ها)

  1. برای جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری خود، از زمانی که حساب شما در اختیار تیم ما قرار می گیرد از انجام عملیاتی چون لایک، کامنت، فالو یا آنفالو خودداری کنید تا زمانی که به شما اطلاع داده شود. (علت این امر حساس بودن بعضی از حساب ها در شبکه های اجتماعی به اعمال فعالیت های مختلف توسط چندین آی پی در فواصل مکانی مختلف است.)
  2. هیچ گاه با آی پی جز ایران به حساب کاربری خود متصل نشوید! در صورتی که فعالیت های ما در حساب شما در حال انجام باشد و شما با آی پی دیگری غیر از آی پی کشور ما وارد حسابتان شوید، تعداد از شبکه های اجتماعی بنا به دلایل امنیتی حساب شما را موقتا یا دائما مسدود می نماید.
  3. برای جذب فالوورز و افزایش محبوبیت حساب شما در شبکه های اجتماعی، فعالیت هایی همچون لایک، کامنت، فالو و آنفالو در حساب اعمال می شود. کامنت های درج شده لیستی از متن و کلمات از پیش تهیه شده می باشد که زیر پست های افراد مورد نظر درج می شوند.
  4. لیست پیش فرض برای اعمال قعالیت ها شامل طرفداران چهره های سرشناس و حساب های محبوب در شبکه های اجتماعی می باشد.