درباره تیم تبلیغاتی ایده طلایی

الماسی به رنگ طلا

تصویر هدر صفحه تماس با ما تیم تبلیغاتی ایده طلایی

درباره تیم تبلیغاتی ایده طلایی

الماسی به رنگ طلا

تصویر هدر صفحه تماس با ما تیم تبلیغاتی ایده طلایی

درباره تیم تبلیغاتی ایده طلایی بیشتر بدانیم!

تبلیغات، تبلیغات و تبلیغات بیشتر! الگویی است که هر آژانس تبلیغاتی برای کسب و کار شما در پیش خواهد گرفت ولی تیم ایده طلایی سعی می کند با استفاده از ایده های نوین و طلایی تبلیغات محدود تر ولی موثر تری را برای مشتریان خود اجرا کند.

تیمی که در کنار توجه به تخصص های لازمه برای هر بخش بیشتر به دنبال ایده های خلاقانه و کار ساز برای رشد کیفیت و ماهیت کار می باشد.

تیم ایده طلایی به مدیریت جناب رسا چمنی، صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیک از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و دارنده پروانه نشر دیجیتال بر خط به شماره ۴۸۱۶ از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از سال ۱۳۹۵ به صورت رسمی دایر گشت. 

هدف از تشکیل این تیم، گسترش و ارائه تجربه های چندین و چندساله هر یک از عوامل تشکیل دهنده این تیم در بخش های مختلف اعم از تبلیغات، شبکه های اجتماعی، برنامه نویسی، نرم افزار و … به عموم جهت پیشرفت هر چه بیشتر و سریعتر تجارت آن ها می باشد.

امید داریم تا با پشتکار و انگیزه فراوان به اهداف و مقاصد مورد نظرمان در این مسیر پر فراز و نشیب دست یابیم تا بتوانیم هر آنچه که در خور یک کسب و کار موفق و ایرانی است را نصیب مشتریانمان کنیم.

فرم تماس با ما

هر سوالی دارید، از ما بپرسید. (در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خواهیم داد)